


LED світильник трековий Білий 25 Вт 2000 Лм 4100К
653,94 ₴
- В наличии
- Код: EH-TL-0008
LED світильник трековий Білий 25 Вт 2000 Лм 4100К EH-TL-0008 зі змінною лампою від компанії ElectroHouse є універсальним і багатофункціональним виробом, який має низький рівень споживання електроенергії, але при цьому яскраве і ефективне освітлення. Рейковий підвісний світильник має досить довгий термін служби і безпечний при експлуатації, так як зроблений з високоміцних, термостійких і вогнестійких матеріалів. Конструкція дозволяє його переміщати по шинопроводу і направляти світловий потік в потрібну вам сторону, що дуже зручно і практично в великих складських, господарських, офісних і торгових приміщеннях або майданчиках і т. і. Шинний світильник володіє великим світловим потоком і за його допомогою можна легко регулювати кут і спрямованість освітлення на певний об'єкт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 115 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина (висота) | 155 мм |
| Колiр | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 220 – 240 В |
| Номинальная мощность | 25 Вт |
| Ресурс виробу | 50000 г |
| Температура свічення | 4100К |
| Температурний діапазон | -10...+50°С |
| Тип | Светильник |
| Тип светильника | Трековий |
| Угол рассеивания | 24 |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
- Цена: 653,94 ₴


