


LED світильник трековий Graceful light Чорний 20 Вт 1600 Лм 4100K
400,68 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-TGL-20B
LED світильник трековий Graceful light Чорний 20 Вт 1600 Лм 4100K - цей освітлювальний пристрій, що відрізняється своєю універсальністю. Простота і надійність конструкції світильника, а також його основні технічні особливості, дозволяють міняти кут напряму світлового потоку. Завдяки корпусу, що обертається, на 360 градусів, він є незамінним при оформленні різних виставок, торгових приміщень, зон квартир і офісів. Цей світлодіодний світильник забарвлений в чорний колір.
Застосовується світильник EH-TGL-20B в електричних мережах з напругою 220-240 В. Він має вбудовану лампу потужністю 20 Вт. Можливе кріплення LED світильника трекового на монтажну рейку, по якій він може переміщатися в різні боки. Допускається виконати монтаж усередині накладних стель (в процесі роботи корпус світильника не нагрівається). Так само можливий монтаж на стіну з використанням настінного кріплення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вологозахищений | Немає |
| Высота | 7,5 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Длина | 17 см |
| Колiр | Чорний |
| Номинальная мощность | 20 Вт |
| Тип | Светильник |
| Тип диода | COB |
| Тип светильника | Трековий |
| Угол рассеивания | 24 |
| Ширина | 7,5 см |
- Цена: 400,68 ₴


