

LED прожектор з д. руху 10 Вт 6500К 900 Лм IP65
460,32 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-LP-211
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED прожектор з д. руху 10 Вт 6500К 900 Лм IP65 EH-LP-211 компанії ElectroHouse - правильне рішення при виборі освітлювального приладу для освітлення великих площ. Серед примітних якостей - висока світловидатність, доступна вартість і тривалий термін використання, а наявність датчика руху, який включається при необхідності, дозволяє економити електроенергію. Цей тип Led -прожектора споживає трохи потужності - всього 10 Вт. Допустима напруга світильника від 200 В до 260 В, тому його можна використати в мережі з нестабільним струмом. Із-за надійної міри захисту оболонки (IP65) йому не страшні ні дощ, ні сніг, ні попадання пилу у всередину пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мощность | 10 Вт |
| Размеры | |
| Высота | 11 см |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид лампи | LED |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист (IP) | IP65 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість LED | 10 |
| Температура свічення | 6500К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип диода | SMD 5730 |
| Угол рассеивания | 120 |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 460,32 ₴


