

LED прожектор з д. руху 30 Вт 6500К 2700 Лм IP65
571,62 ₴
- В наличии
- Код: EH-LP-213
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED прожектор з д. руху 30 Вт 6500К 2700 Лм IP65 EH-LP-213 компанії ElectroHouse відноситься до нового типу енергозбережних світильників з детектором руху. Принцип роботи полягає в автоматичному включенні світла при появі людини в зоні дії датчика і виключення при його виході з поля зору. Звідси отримуємо значну економію електроенергії.
Потужність світильника дорівнює 30 Вт і може витримувати коливання напруги в електромережі від 200 до 260В. Корпус виконаний з мірою захисту IP65, що дозволяє розміщувати Led прожектор на відкритих територіях незалежно від погодних умов.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мощность | 30 Вт |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 19 см |
| Длина | 32.5 см |
| Ширина | 10.5 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид лампи | LED |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист (IP) | IP65 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість LED | 60 |
| Температура свічення | 6500К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип диода | SMD 5730 |
| Угол рассеивания | 120 |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 571,62 ₴


