
Розетка подвійна без заземлення 16 A Графіт
162,54 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-2110-PG
Розетка подвійна без заземлення ЕН-2110-PG величезної серії ENZO від фірми ElectroHouse є потрібним електротехнічним виробом для підключення різних приладів електромережі. Має два гнізда для під’єднання електропристроїв. Використовується у багатьох приміщеннях: удома, в квартирі, офісі, виробничому цеху і т. д. Має прекрасне забарвлення графіту, що дуже підходить для вашого певного дизайну інтер'єру. Не має заземлюючих контактів, але це дозволяє здешевити собівартість цього виробу.
Робиться з міцного, термостійкого пластика, який переносить високі температури, тим самим захищає від пожежонебезпечних ситуацій. Відповідає усім вимогам по безпечній експлуатації і міжнародним стандартам за якістю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Розетка подвійна б/з |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колiр | Графіт |
| Кількість гнізд | 2 |
| Напряжение питания | 180 – 260 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Размер | 115х82х32 мм |
| Серия | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
- Цена: 162,54 ₴


