
Димер 600W Графіт
332,22 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-2115-PG
Димер EH-2115-PG величезної серії ENZO від компанії ElectroHouse - електротехнічний виріб, зроблений по новітніх європейських технологіях. Служить для точного налаштування регулювання освітлювальних пристроїв. Має чудовий колір графіту, який підійде по стилю під ваш сучасний дизайн інтер'єру. Має елемент, що обертається, за допомогою якого відбувається управління джерелом світла. Можна встановити міру інтенсивності освітлення від сильно яскравого до дуже слабкого. Робиться з міцного, термостійкого пластика, витривалого до високих температур.
Монтаж проходить методом вбудовування його в стіну. Відповідає міжнародному класу захисту IP22 від зовнішніх дій пилу і води. В умовах експлуатації досить зносостійкий і використовується в плині тривалого часу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Димер |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колiр | Графіт |
| Кількість постів / клавіш | 1 |
| Напряжение питания | 180 – 260 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Размер | 84х84х41 мм |
| Серия | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Димер |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
- Цена: 332,22 ₴


