Вимикач перехресний Білий
84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-2258
Вимикач перехресний EH2258 торгової марки ElectroHouse серії Enzo відповідає вимогам навіть самого вибагливого покупця і стане прекрасним рішенням для вашого будинку, завдяки класичному дизайну, функціональності і безпеки. Він розрахований на роботу в мережі 220-250 В і силу струму 16 А. Це пристрій має клас захисту IP22. Пристрої цієї серії виконані в білому кольорі, тому підійдуть до будь-якої колірної гамі Вашого інтер'єру. Перехресний вимикач використовується, коли необхідно організувати керування джерелами світла з різних точок і може застосовуватися для з'єднання електричних ланцюгів побутового та комерційного призначення та передбачає використання спільно з уже встановленими прохідними вимикачами. Також пристрій відрізняється надійністю і тривалим терміном експлуатації - гарантована кількість циклів 40000.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Вимикач перехресний |
| Высота | 8,4 см |
| Довжина (висота) | 8,4 см |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колiр | Білий |
| Кількість постів / клавіш | 1 |
| Кількість робочих циклів | 40 000 |
| Напряжение питания | 220-250 В |
| Номинальный ток | 16 А |
| Тип електрофурнітури | Вимикач |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 3,6 см |
- Цена: 84 ₴


