Стяжка кабельна Білий 3х150 мм 100шт./п.
30,66 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-002
Стягування кабельне біле 3×150 EH - K - 002 від торгової марки ElectroHouse є невеликим електротехнічним виробом, за допомогою якого фіксують і стягують електропроводи в пучки. Також хомут стяжний часто використовують і для інших потреб, оскільки він досить універсальний у своєму застосуванні серед промислової, побутової і господарської сфери. Навіть знаходить використання при маркіровці продукції. Виконаний хомут пластиковий з високоякісного матеріалу - нейлону, який відрізняється зносостійкими і протипожежними властивостями. Завдяки своїм характеристикам витримує високі і низькі температури, вібраційні навантаження, механічні впливи. Може застосовуватися як усередині приміщення, так і зовні на відкритому повітрі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Довжина стяжки | 0,15 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 3х150 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 3 мм |
- Цена: 30,66 ₴


