Стяжка кабельна Білий 3х250 мм 100шт./п.
51,66 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-004
Стяжка кабельна Білий 3х250 мм 100шт./п. EH-K-004 від виробника Electro House виконане у вигляді стяжної стрічки, яка має пряме призначення - стягування і зв'язування електропроводів в пучки. Є корисним електротехнічним виробом для багатьох електромонтажних робіт, особливо при прокладанні електрокабельних магістралей. Також хомут пластиковий можливо використовувати і для інших цілей, в тому числі і для маркування різних виробів. Часто вона незамінна на виробництві, в побуті, господарстві та інших сферах. Зроблений хомут стяжний з нейлону, який характеризується гнучкими, зносостійкими і протипожежними властивостями. Витримує високі і низькі температури, вплив вібрацій і механічних навантажень і так далі. Її можна застосовувати на вулиці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 250 мм |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 3х250 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Ширина | 3 мм |
- Цена: 51,66 ₴


