Стяжка кабельна Білий 4х150 мм 100шт./п.
44,94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-005
Стяжка кабельна Білий 4х150 мм 100шт./п. EH-K-005 від компанії Electro House служить в якості стяжного бандажа для фіксації різних дротів, а також зв'язування їх в пучки. По своєму застосуванню хомут пластиковий досить зручний, оскільки при установці не треба проводити зайвих маніпуляцій. Його конструкція дозволяє легко виконати з'єднання, не вимагаючи для цього ніяких інструментів і професійних навичок. Можна використовувати хомут стяжний в різних сферах: на виробництві, в господарстві, побуті, будівництві і так далі. Може вживатися для багатьох цілей при різних монтажних роботах, у тому числі і для маркування продукції. Виготовлений з високоміцного, зносостійкого і термостійкого матеріалу - нейлону, який славиться своєю високою пружністю. Може переносити температурні режими, а також вібрації і механічні дії. Можна використати і на вулиці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Довжина стяжки | 0,15 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 4х150 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Цена: 44,94 ₴


