Стяжка кабельна Білий 4х200 мм 100шт./п.
67,62 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-006
Стягування кабельне біле 4×200 EH - K - 006 від виробника Electro House дозволяє стягнути або зв'язати в пучки різні електропроводи. Хомут пластиковий вважається універсальним монтажним виробом, який можливо використати для багатьох цілей. Хомут стяжний навіть застосовують для маркіровки різної продукції. Знаходить широке застосування у виробничій сфері, в господарстві, побуті, будівництві і так далі. Його установку легко виконати, і з цим може впорається будь-яка людина, оскільки конструкція не вимагає застосування спеціального інструменту і професійних навичок. Виготовляється з міцного, термостійкого і зносостійкого нейлону, який відрізняється своєю високою гнучкістю. Завдяки цьому матеріалу він може витримувати дії довкілля, у тому числі перепади температур, вібраційні навантаження, ультрафіолетові випромінювання, механічні дії і т. д. Може застосовуватися на вулиці, оскільки стійкий до атмосферних впливів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 200 мм |
| Довжина стяжки | 0,20 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 4х200 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Цена: 67,62 ₴


