Стяжка кабельна Білий 4х250 мм 100шт./п.
80,64 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-007
Стяжка кабельна Білий 4х250 мм 100шт./п. EH-K-007 від українського виробника Electro House стягує або зв'язує електропроводи в пучки. Виконати цю дію можливо досить швидко і легко, не застосовуючи для цього зайвих зусиль. При цьому з його допомогою можна дуже міцно зробити фіксацію дротів. Також хомут пластиковий застосовується і при інших електромонтажних роботах, і навіть знаходить своє застосування при маркуванні продукції. Являється незамінним монтажним виробом на виробництві, а також в господарстві, будівництві і в побуті. Робиться хомут стяжний зі зносостійкого, високоміцного і термостійкого матеріалу - нейлону, який характеризується високими гнучкими властивостями. Переносить багато зовнішніх дій довкілля, у тому числі різні температурні режими, механічні навантаження, вібрації і так далі. Оскільки стійкий до погодних умов, то його можна використати і на вулиці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 250 мм |
| Довжина стяжки | 0,25 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 4х250 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Цена: 80,64 ₴


