Стяжка кабельна Білий 4х300 мм 100шт./п.
101,64 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-008
Стяжка кабельна Білий 4х300 мм 100шт./п. EH-K-008 від компанії Electro House має основне призначення - стягування електропроводів в пучки при різних електромонтажних роботах. Також хомут пластиковий може бути використаний для багатьох інших цілей, у тому числі і для маркування різних виробів. Вважається незамінним монтажним кріпленням на виробництві, в побуті, господарстві і будівництві. Хомут стяжний дозволяє виконати з'єднання досить швидко, легко і надійним методом, і для цього не вимагається зайвих зусиль, тому що з цим зможе впоратися практично будь-яка людина. Зроблений з нейлону - матеріалу, який славиться своїми гнучкими, зносостійкими, міцними і термостійкими властивостями. Здатний витримувати зовнішні впливи, такі як різний діапазон температур, вібрації, ультрафіолетові випромінювання, механічні дії і так далі. Оскільки він переносить і атмосферні перепади , то можна використати ззовні приміщень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 300 мм |
| Довжина стяжки | 0,30 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 4х300 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Цена: 101,64 ₴


