Стяжка кабельна Білий 5х200 мм 100шт./п.
85,26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-011
Стяжка кабельна Білий 5х200 мм 100шт./п. EH-K-011 від торгової марки Electro House, по своєму основному призначенню, потрібне для стягування електропроводів і зв'язування їх в пучки, але його можливо застосовувати і при інших монтажних роботах. Хомут пластиковий вважається найпростішим і найнадійнішим виробом, за допомогою якого можна зафіксувати різні деталі, і навіть зробити маркування. Має широке застосування у виробничій сфері, а також в побуті, господарстві, будівництві і так далі. Виготовляється хомут стяжний з якісного матеріалу - нейлону, що відрізняється своїми високими гнучкими, міцними, термостійкими і зносостійкими властивостями. Завдяки чому може прослужити досить тривалий час. Переносить багато зовнішніх дій, у тому числі температурні перепади, вібрації, механічні навантаження.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 200 мм |
| Довжина стяжки | 0,20 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 5х200 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
- Цена: 85,26 ₴


