Стяжка кабельна Білий 5х250 мм 100шт./п.
108,78 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-012
Стяжка кабельна Білий 5х250 мм 100шт./п. EH-K-012 від компанії Electro House використовується для зв'язування різних дротів в пучки. Вважається хомут пластиковий універсальним виробом для фіксації різних деталей при різних монтажних роботах. Може бути використаний для господарських, побутових, виробничих і інших цілей. Знаходить своє застосування при маркуванні продукції. Встановити хомут стяжний легко, і зробити це зможе практично будь-яка людина, оскільки конструкція дуже проста і одночасно найбільш надійна. Характеризується високоміцними, зносостійкими і термостійкими характеристиками. Зроблений з нейлону, завдяки якому і має гнучкі властивості. Може витримувати різні зовнішні впливи, у тому числі температурні перепади, вібрації, сонячне випромінювання і т. д.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 250 мм |
| Довжина стяжки | 0,25 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 5х250 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
- Цена: 108,78 ₴


