Стяжка кабельна Білий 5х350 мм 100шт./п.
168,84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-014
Стяжка кабельна Білий 5х350 мм 100шт./п. EH-K-014 від компанії ElectroHouse потрібне для швидкого зв'язування електропроводів в пучки. Конструктивно просте, виконане у вигляді рифленої стрічки з блокувальним замком. Не складе великих труднощів його встановити навіть звичайній людині без професійних навичок. Хомут пластиковий може використовуватися для багатьох інших монтажних робіт. Також знаходить своє використання і для маркування продукції. Широке застосування має на виробництві, в господарстві, побуті і так далі. Виготовлений хомут стяжний з нейлону, завдяки якому і має високі пружні, міцні і термостійкі властивості. Переносить безліч зовнішніх дій, у тому числі температурні перепади, вібраційні навантаження, ультрафіолетову дію і т. д. Оскільки витримує агресивне і вологе середовище, може бути використаний і поза приміщенням.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 350 мм |
| Довжина стяжки | 0,35 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 5х350 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
- Цена: 168,84 ₴


