Стяжка кабельна Білий 5х400 мм 100шт./п.
196,56 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-023
Стяжка кабельна Білий 5х400 мм 100шт./п. EH-K-023 виробника Electro House застосовується для швидкого і надійного стягування електропроводів в пучки. Також знаходить своє застосування і для інших електромонтажних робіт, оскільки служить простим і універсальним кріпленням. Конструкція дозволяє швидко його встановити, і для цього не будуть потрібні особливі навики. Хомут пластиковий можна використати навіть при маркуванні різної продукції. Має широке застосування у виробничій сфері, в побуті, будівництві або господарстві. Матеріал виготовлення - нейлон, завдяки якому він відрізняється високоміцними, гнучкими, і зносостійкими характеристиками. Витримує хомут стяжний різні зовнішні впливи, у тому числі і високі і низькі температурні режими, механічні навантаження, вібрації і так далі. Можна ним користуватися як усередині, так і ззовні приміщень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 400 мм |
| Довжина стяжки | 0,40 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 5х400 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
- Цена: 196,56 ₴


