Стяжка кабельна Білий 5х450 мм 100шт./п.
225,54 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-015
Стяжка кабельна Білий 5х450 мм 100шт./п. EH-K-015 від торгової марки Electro House служить в якості універсального кріпильного виробу. Є стяжною стрічкою, яка в основному використовується для зв'язки електропроводів в пучки. Хомут пластиковий може застосовуватися і для інших монтажних робіт, у тому числі і при маркуванні продукції. Вважається незамінним пристосуванням у виробничій сфері, побуті, господарстві і так далі. Має досить просту конструкцію, тому встановити його не складе великих труднощів навіть без практичних навичок. Стрічка з обох боків рифлена, а блокувальний замок не дозволяє вчинити зворотний хід готовому з'єднанню. Зроблено хомут стяжний з нейлону, завдяки якому і відрізняється своїми високими вогнетривкими, зносостійкими, міцними і гнучкими властивостями.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 450 мм |
| Довжина стяжки | 0,45 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 5х450 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
- Цена: 225,54 ₴


