Стяжка кабельна Білий 5х500 мм 100шт./п.
291,06 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-016
Стяжка кабельна Білий 5х500 мм 100шт./п. EH-K-016 від виробника ElectroHouse, по своєму прямому призначенню, потрібне для зв'язування електропроводів в пучки. Хомут пластиковий може бути використаний для багатьох інших монтажних робіт при фіксації різних виробів. Також можна застосовувати при маркуванні різної продукції. Користуватися їм не складе великих труднощів, при цьому не треба ніяких інструментів і великих зусиль. Конструкція досить проста і в той же час найбільш надійна. Представлена у вигляді стяжної стрічки з рифленнями з обох боків і блокувального замку, що не дозволяє виконати зворотний хід. Широке застосування знаходить у виробничій діяльності, а також в побуті, господарстві і так далі. Оскільки хомут стяжний зроблений з нейлону, то має високоміцні, пружні і термостійкі властивості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 500 мм |
| Довжина стяжки | 0,5 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 5х500 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
- Цена: 291,06 ₴


