Стяжка кабельна Білий 8х500 мм 100шт./п.
457,38 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-024
Стяжка кабельна Білий 8х500 мм 100шт./п. EH-K-024 від торгової марки Electro House використовується як найпростіше, найнадійніше і найбезпечніше кріплення. В основному служить для зв'язки електропроводів в пучки при прокладенні електрокабельних систем. Також хомут пластиковий може застосовуватися і при інших монтажних роботах. Можна скористатися ним і при маркуванні виробів. Часто знаходить своє застосування в промисловій сфері або в побуті. З його допомогою можна створити міцне нерозбірне кріплення, яке неможливо буде так просто зняти завдяки облаштуванню блокувального замку. Виготовлений хомут стяжний з високоякісного нейлону, який надає цьому виробу гнучких, міцних, вогнетривких і зносостійких властивостей. Можна застосовувати як всередині приміщення, так і ззовні нього. Встановити дуже легко і для цього не потрібно жодних додаткових інструментів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 500 мм |
| Довжина стяжки | 0,5 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 8х500 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 8 мм |
- Цена: 457,38 ₴


