Стяжка кабельна Білий 8х550 мм 100шт./п.
514,92 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-0240
Стягування кабельне біле 8×550 EH - K - 024 від торгової марки ElectroHouse, має пряме призначення - зв'язування електропроводів в пучки при різних електромонтажних роботах. Може бути корисне при прокладенні кабельних магістралей. Також хомут пластиковий може використовуватися і для інших цілей, у тому числі і при маркіровці продукції. По конструкції представлений у вигляді стяжної стрічки з рифленнями з обох боків і має блокувальний замок, який не дозволяє готовому з'єднанню пересуватися назад. Його досить часто використовують на виробництві, а також в господарстві, побуту і так далі. Робиться хомут стяжний з нейлону, що відрізняється своїми гнучкими, міцними і термостійкими властивостями. Встановлюється дуже легко, для цього не треба спеціальних навичок і додаткових інструментів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 550 мм |
| Довжина стяжки | 0,55 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 8х550 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 8 мм |
- Цена: 514,92 ₴


