Стяжка кабельна Білий 8х750 мм 100шт./п.
769,86 ₴
- В наличии
- Код: EH-K-017
Стяжка кабельна Білий 8х750 мм 100шт./п. EH-K-017 від виробника ElectroHouse використовується для різних електромонтажних робіт. Основним призначенням вважається зв'язування електропроводів в пучки. Також хомут пластиковий може застосовуватися і для інших монтажних робіт. Є універсальним кріпленням, яке може використовуватися також для маркування продукції. Конструкція досить надійна і проста. Встановити її можна легко, і з цим впорається практично будь-яка людина, не використовуючи додаткових інструментів. Виготовлений хомут стяжний з міцного, пружного і вогнетривкого поліамідного матеріалу - нейлону. Переносить безліч зовнішніх впливів, у тому числі підвищені або знижені температури, механічні дії, вібрації, вологість, ультрафіолетове випромінювання і т. д.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 750 мм |
| Довжина стяжки | 0,75 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 8х750 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 8 мм |
- Цена: 769,86 ₴


