Стяжка кабельна Чорний 3х100 мм 100шт./п.
18,27 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-B-001
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пропонуємо вашій увазі Стяжка кабельна Чорний 3х100 мм 100шт./п. EH-B-001 . Хомут стяжний зроблений з високоякісного нейлону, який в процесі експлуатації довго зберігає свій початковий вигляд. Габаритні розміри складають 3х100 мм. Колірне виконання - чорний. Хомут пластиковий не містить галогенів і має стійкість до вібрацій. Цей продукт можна встановлювати в найрізноманітніших місцях для впорядковування джгутів в масивних трасах, а також для маркування кабельних комунікацій.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 100 мм |
| Довжина стяжки | 0,1 м |
| Колiр | Чорний |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 3х100 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18,27 ₴


