Стяжка кабельна Чорний 3х150 мм 100шт./п.
30,70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-B-002
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пропонуємо вашій увазі Стяжка кабельна Чорний 3х150 мм 100шт./п. EH-B-002 . Хомут пластиковий Ви зможете встановити в найрізноманітніші приміщення і установи як основу кабеленесучих систем для малих джгутів і впорядковування їх в масивних трасах. Такий продукт має високу стійкість до ультрафіолету і вібрацій. Хомут стяжний відповідає європейським стандартам якості. Забарвлення стягування кабельного - чорне. Кожному нашому клієнтові ми даруємо висококваліфіковану консультацію від наших менеджерів, які безперечно знають свою справу. Цінова варіація нашої продукції йде тільки від виробників і розраховується для середньостатистичного споживача. Відповідно, нижче нашої ціни Ви просто не знайдете.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Довжина стяжки | 0,15 м |
| Колiр | Чорний |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 3х150 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 30,70 ₴


