Стяжка кабельна Чорний 3х200 мм 100шт./п.
44,18 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-B-003
Стяжка кабельна Чорний 3х200 мм 100шт./п. EH-B-003 від торгової марки Electro House потрібне при різних електромонтажних роботах. В основному його використовують для зв'язування електропроводів в пучки при прокладенні електрокабельних магістралей. Хомут пластиковий вважається надійним універсальним кріпленням. Можна ним користуватися і для інших цілей, у тому числі і при маркуванні продукції. Має широке застосування в промисловості, господарстві, побуті і так далі. Конструктивно складається з рифленої смуги з блокувальним замком. Створити з його допомогою кріплення не складе великих труднощів, з цим може впоратись практично будь-яка людина і для цього не потрібно буде додаткових інструментів. Витримує зовнішні впливи, у тому числі і різні температурні режими, вібрації, механічні навантаження, вологість і так далі. Також хомут стяжний може переносити агресивне середовище і погодні умови, тому цілком можна скористатися ним на вулиці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 200 мм |
| Довжина стяжки | 0,20 м |
| Колiр | Чорний |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 3х200 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 3 мм |
- Цена: 44,18 ₴


