Стяжка кабельна Чорний 4х150 мм 100шт./п.
45,11 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-B-005
Стяжка кабельна Чорний 4х150 мм 100шт./п. EH-B-005 від виробника Electro House використовується як найбільш зручне і надійне кріплення для різних електропроводів. Хомут пластиковий використовується для стягування дротів в пучки при різних електромонтажних роботах. Зокрема ,при прокладенні електрокабельних систем. Широко поширене на виробництві, а також в побуті, господарстві і так далі. Переносить безліч зовнішніх впливів, і тому може бути використане як на вулиці, так і в приміщенні. Створює повністю міцне і безпечне кріплення, яке неможливо зняти, тільки розрізати. Хомут стяжний можна вживати для маркування виробів. Зроблений з якісного поліамідного матеріалу - нейлону, який надає гнучкі, зносостійкі, міцні і термостійкі властивості. Служить упродовж тривалого часу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Довжина стяжки | 0,15 м |
| Колiр | Чорний |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 4х150 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Цена: 45,11 ₴


