Стяжка кабельна Чорний 4х200 мм 100шт./п.
67,58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-B-006
Стяжка кабельна Чорний 4х200 мм 100шт./п. EH-B-006 від компанії Electro House застосовується як найнадійніше кріплення для дротів. Є нейлоновою стяжною стрічкою, яка легко зв'язує електропроводи в пучки. Не складає труднощів його встановити, без усіляких додаткових інструментів. Хомут пластиковий знаходить широке застосування у виробництві, господарстві, побуті і т. д. Використовується при різних монтажних роботах, і може навіть бути корисний при маркуванні продукції. Можливо застосовувати як в приміщенні, так і на вулиці, оскільки переносить безліч зовнішніх дій довкілля. З його допомогою створюється нерозбірне кріплення. Завдяки своєму матеріалу, хомут стяжний володіє гнучкими, термостійкими, високоміцними і зносостійкими властивостями.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 200 мм |
| Довжина стяжки | 0,20 м |
| Колiр | Чорний |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 4х200 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Цена: 67,58 ₴


