Стяжка кабельна Чорний 4х250 мм 100шт./п.
80,64 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-B-007
Стяжка кабельна Чорний 4х250 мм 100шт./п. EH-B-007 від торгової марки Electro House потрібне для надійної фіксації електропроводів. Виконане у вигляді стяжної нейлонової стрічки, яка служить для зв'язування дротів в пучки при прокладанні електрокабельних систем. Також хомут пластиковий може застосовуватися і для інших цілей, у тому числі і для маркування продукції. Використовується при різних монтажних роботах у виробничій сфері, господарстві, побуті, будівництві і так далі. Витримує багато зовнішніх дій довкілля, тому може застосовуватися як всередині приміщень, так ззовні них. Завдяки своєму блокуючому пристрою хомут стяжний неможливо буде зняти, тільки розрізати. Характеризується високими міцними, гнучкими, термостійкими і зносостійкими якостями.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 250 мм |
| Довжина стяжки | 0,25 м |
| Колiр | Чорний |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 4х250 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Цена: 80,64 ₴


