Стяжка кабельна Чорний 4х300 мм 100шт./п.
101,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-B-008
Стяжка кабельна Чорний 4х300 мм 100шт./п. EH-B-008 від компанії Electro House потрібне в якості простого і надійного кріпильного виробу. Основне призначення - це зв'язування електропроводів в пучки при простяганні електрокабельних систем і інших електромонтажних робіт. Хомут пластиковий знаходить широке застосування в промисловій сфері, побуті, господарстві і так далі. З'єднання, створене з його допомогою, є незнімним, і щоб його розібрати потрібно буде тільки розрізати стягування. Використовувати хомут стяжний можна як всередині приміщення, так і на вулиці, оскільки витримує багато зовнішніх дій. Відрізняється високими гнучкими, міцними, зносостійкими, вогнетривкими і довговічними властивостями.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 300 мм |
| Довжина стяжки | 0,30 м |
| Колiр | Чорний |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 4х300 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Цена: 101,60 ₴


