Стяжка кабельна Чорний 5х200 мм 100шт./п.
85,18 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-B-011
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стяжка кабельна Чорний 5х200 мм 100шт./п. EH-B-011 від торгової марки Electro House використовується при різних електромонтажних роботах, особливо при прокладенні електрокабельних систем. Виготовляється з якісного матеріалу, на основі поліаміду, - нейлону. По конструкції хомут пластиковий являється стяжною стрічкою з обох боків з рифленнями і блокувальним замком. Встановлення досить просте, не застосовуючи для цього ніяких інструментів. Часто хомут стяжний знаходить своє застосування в промисловій сфері або в побуті. Можна користуватися ним при маркуванні продукції. Використати можна за різноманітних умов в приміщенні і на вулиці, оскільки переносить безліч зовнішніх дій.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 200 мм |
| Довжина стяжки | 0,20 м |
| Колiр | Чорний |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 5х200 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 85,18 ₴


