Стяжка кабельна Чорний 5х250 мм 100шт./п.
108,91 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-B-012
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стяжка кабельна Чорний 5х250 мм 100шт./п. EH-B-012 від виробника Electro House потрібне для фіксації електрокабелів, а також зв'язування їх в пучки. Виконує роль стяжного нейлонового хомута, який міцно затягує дроти і завдяки своєму блокуючому пристрою не дозволяє роз'єднати готове кріплення. Хомут пластиковий може використовуватися для різних цілей, оскільки є універсальним кріпильним виробом. Користуватися ним можна за різних умов, як на вулиці, так і в приміщенні. Вважається незамінним при багатьох електромонтажних роботах. При маркуванні, хомут стяжний теж знаходить своє застосування. Завдяки своєму матеріалу має міцні, пружні, термостійкі і зносостійкі характеристики.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 250 мм |
| Довжина стяжки | 0,25 м |
| Колiр | Чорний |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 5х250 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 108,91 ₴


