Стяжка кабельна Чорний 8х500 мм 100шт./п.
511,14 ₴
- В наличии
- Код: EH-B-024
Стяжка кабельна Чорний 8х500 мм 100шт./п. EH-B-024 від торгової марки ElectroHouse, має пряме призначення - зв'язування електропроводів в пучки при різних електромонтажних роботах. Може бути корисне при прокладенні кабельних магістралей. Також хомут пластиковий може використовуватися і для інших цілей, у тому числі і при маркуванні продукції. По конструкції представлений у вигляді стяжної стрічки з рифленнями з обох боків і має блокувальний замок, який не дозволяє готовому з'єднанню пересуватися назад. Його досить часто використовують на виробництві, а також в господарстві, побуті і так далі. Виготовляється хомут стяжний з нейлону, що відрізняється своїми гнучкими, міцними і термостійкими властивостями. Встановлюється дуже легко, для цього не потрібно спеціальних навичок і додаткових інструментів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 550 мм |
| Довжина стяжки | 0,55 м |
| Колiр | Чорний |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 8х500 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 8 мм |
- Цена: 511,14 ₴


