Стяжка кабельна Білий з кільцем 4х110 мм 100шт./п.
54,77 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-R-001
Стягування кабельне з кільцем 4×110 EH-R-001 від торгової марки Electro House застосовується в якості фіксатора дротів або зв'язування їх в пучки. Є високоякісним хомутом пластиковим, який міцно затягує електропроводи таким чином, що потім мимоволі зняти готове кріплення неможливо, треба буде тільки розрізати стягування. Тому вважається найбільш простим і надійним кріпильним виробом, який універсальний по своєму призначенню і може застосовуватися при різних монтажних роботах. Часто використовують хомут стяжної для маркування різної продукції або електрокабелів. Знаходить широке застосування у виробничій сфері і в побуті. Завдяки характеристикам свого матеріалу , стійкий до багатьох зовнішніх дій, тому може застосовуватись як на вулиці, так і в приміщенні. Має зносостійкі, вогнетривкі, гнучкі і довговічні властивості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 110 мм |
| Довжина стяжки | 0,11 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, З кільцем, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 4х110 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Цена: 54,77 ₴


