Стяжка кабельна Білий з кільцем 5х200 мм 100шт./п.
119,99 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-R-0030
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стягування кабельне з кільцем 5×200 EH-R-0030 від виробника Electro House потрібне для стягування електропроводів в пучки. Виготовлене з високоміцного нейлону, який надає міцні, вогнетривкі і гнучкі властивості. Конструктивно, хомут пластиковий складений із стрічки з рифленнями і блокувального замку. Також містить монтажне кільце для закріплення на опору. Завдяки цьому можна створити нерозбірне кріплення, що гарантує стовідсоткове міцне з'єднання.Переносить хомут стяжний безліч зовнішніх впливів, тому можна його вживати як в приміщенні, так і на вулиці. Часто використовується в промисловій сфері або в побуті при різних монтажних роботах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 200 мм |
| Довжина стяжки | 0,22 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, З кільцем, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 5х200 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 119,99 ₴


