Стяжка кабельна Білий з кільцем 8х400 мм 100шт./п.
387,32 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-R-004
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стяжка кабельна Білий з кільцем 8х400 мм 100шт./п. EH-R-004 від виробника Electro House икористовується як надійний фіксатор для електропроводів, який служить для зв'язування їх в пучки. Знаходить широке застосування при різних монтажних роботах. Є незамінним виробом на виробництві, в побуті, господарстві і так далі. Завдяки властивостям матеріалу, з якого він виготовлений, вирізняється високими міцними, вогнетривкими, гнучкими і довговічними характеристиками. Користуватися ним можливо як у приміщенні , так і на вулиці, оскільки він витримує багато зовнішніх впливів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 400 мм |
| Довжина стяжки | 0,40 м |
| Колiр | Білий |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Не містить галогенів, З кільцем, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Размер | 8х400 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 387,32 ₴


