

Контролер PROLUM SPI RGB (Touch; RF; 6A; 3PIN;) макс: 600px
517,50 ₴
- В наявності
- Код: 402038
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер PROLUM SPI RGB (Touch; RF; 6A; 3PIN;) необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGB стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами.
Основні функції Контролер PROLUM SPI RGB (Touch; RF; 6A; 3PIN;):
- Змінювати яскравість світіння
- Швидкість перемикання
- Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання.
Переваги Контролер PROLUM SPI RGB (Touch; RF; 6A; 3PIN;):
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Широкий асортименту моделей
- Надійність
- Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 402038 |
| Вихідний струм | 6A |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | 600px |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потужність | 72W |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Підтримка | WS2811;WS2812 |
| Пульт управління | Сенсорний |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Сила струму (А) | 6.0А |
| Спосіб управління | Пульт сенсорний |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип зв'язку | Радіо (RF) |
| Тип пристрою | SPI контролер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517,50 ₴


