

LED прожектор 20 Вт 6500К 1800 Лм IP65
181,02 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-LP-206
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED прожектор 20 Вт 6500К 1800 Лм IP65 EH-LP-206 від компанії ElectroHouse - відмінний освітлювальний прилад для підсвічування будівель або певних ділянок, а також для освітлення різних приміщень. Цей Led -прожектор забезпечить безперебійну роботу в плині довгого часу, а також високий рівень освітлення і відчутну економію електроенергії.
Представлена модель розрахована на функціонування в мережі змінного струму з напругою 200- 260 В, при цьому потужність складає 20 Вт. Корпус повністю захищений від проникнення вологи і пилу, що дозволяє встановлювати його на вулиці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мощность | 20 Вт |
| Размеры | |
| Высота | 6.5 см |
| Длина | 10 см |
| Ширина | 4 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид лампи | LED |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик движения | немає |
| Захист (IP) | IP65 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість LED | 40 |
| Температура свічення | 6500К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип диода | SMD 5730 |
| Угол рассеивания | 120 |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 181,02 ₴


