Розетка одинарна з кришкою матеріал Пластик
162,54 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-2116P-PG
Розетка з кришкою Розетка одинарна з кришкою матеріал Пластик серії ENZO бренду Electro House є якісним і надійним електротехнічним виробом. Вона призначена для підключення до електромережі різних приладів. У неробочому положенні закривається кришкою, що робить її не тільки більш естетичною, але і запобігає потраплянню пилу в механізм розетки. Корпус виготовлений зі зносостійкого пластику, а в конструкції механізму застосований високоякісний термопластик. В умовах експлуатації розетка EH-2116P-PG абсолютно безпечна, бо захищена кришкою від попадання бризок, пилу і сторонніх предметів. Відповідає класу IP44 згідно з міжнародними стандартами. Її колір і дизайн буде гармонійно поєднуватися або доповнювати більшість сучасних інтер'єрів.
Установка розетки проводиться в підрозетник, який заздалегідь монтується в отвір в стіні. При тривалому використанні Розетка одинарна з кришкою матеріал Пластик не змінює колір, не тьмяніє і не стирається.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Розетка з/з та кришкою |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Захист (IP) | IP44 |
| Колiр | Графіт |
| Кількість гнізд | 1 |
| Материал | Пластик |
| Напряжение питания | 180 – 260 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Особенности | С крышкой |
| Размер | 84х84х45 мм |
| Серия | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
- Цена: 162,54 ₴


