LED прожектор Lebron LF, 100W,6500K, 8000Lm, кут 120°, 170-265V
1 481 ₴
- В наличии
- Код: 17-08-91
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Переваги використання LED прожектори ТМ Lebron:
Великий світловий потік в 8000 Lm і колірна температура світла 6500 K;
Завдяки IC-драйвер стійкий до перепадів напруги;
Міцний корпус зі ступенем захисту IP65 виготовлений в розмірі 290*270*38 мм.;
Довговічність, адже ресур роботи LED прожектор Lebron LF, 100W,6500K, 8000Lm, кут 120°, 170-265V становить 30 000 годин;
Сучасний дизайн.
Область застосування:
LED прожектори потужністю 100 W на основі світлодіодів застосовується на вулиці. Саме вуличне освітлення максимально розкриває всі переваги LED прожектора. В основному це: освітлення парковок, вулиць, ландшафтів, паркової зони, на стадіонах і будівельних майданчиках, рекламне освітлення.
Відмінно впишеться в Промислове використання, адже напруга живлення даного пристрою - 220 V. Чи має даний виріб датчик руху? Ні!
LED прожектор Lebron LF, 100W,6500K, 8000Lm, кут 120°, 170-265V має відмінні світлові характеристики, бездоганна якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність. Гарантійний термін роботи становить 1 рік.
LED прожектори ТМ Lebron легко придбати в нашому магазині rassvet.in.ua А при замовленні на суму від 2000 грн. ми зробимо доставку безкоштовної в будь-яке місто, в тому числі і Житомир.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lebron |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог люмінесцентної лампи, W | 800 |
| Гарантійний термін, років | 1 год |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Колірна температура світла, К | 6500 K |
| Материал изделия | Металл |
| Назначение | Промышленное |
| Напряжение питания | 220 V |
| Пило-волого захист, IP | IP65 |
| Потужність, W | 100 W |
| Ресурс роботи, годин | 30000 |
| Розмір, мм | 290x270x38 |
| Розсіювач | Прозорий |
| Світловий потік, Lm | 8000 Lm |
| Тип изделия | Світлодіодний прожектор |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
Информация для заказа
- Цена: 1 481 ₴


