Світлодіодний світильник Lebron L-PR-1265, 12W, вбудований, 6500K, з блоком живлення
158 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 12-10-13
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сфера застосування:
Світлодіодний світильник Lebron L-PR-1265, 12W, вбудований, 6500K, з блоком живлення - це найкраще рішення для заміни застарілих, небезпечних і малоефективних люмінесцентних світильників з лампою розжарювання, на сучасний енергозберігаючий світлодіодний світильник TM Lebron.
Сучасний стиль і дизайн вдало втілений в світильнику, стане яскравим доповненням вашого інтер'єру. Побутові світлодіодні світильники використовуються для освітлення як житлових, так і адміністративних приміщень.
Світильник видає якісне світло температурою 6500 K і світловим потоком . У комплексі з якісними комплектуючими нашого вироби, ми гарантуємо якість світла RA>80.
Світлодіодний світильник Lebron L-PR-1265, 12W, вбудований, 6500K, з блоком живлення виконаний в компактному корпусі розміром круг d.170x19 мм. Клас захисту від пилу і вологи - .
Клас енергоспоживання A+ робить світильник найбільш вигідним в плані економії, а термін служби при нормальній експлуатації до 30000 годин гарантує довгострокову вигоду від покупки виробу. На всі світильники діє гарантія в 1 рік.
Потужність світлодіодних світильників TM Lebron дорівнює 12 W, аналог застарілої лампи (люмінесцентної, розжарювання) в 240 Ват.
Основні переваги:
IC-драйвер - стабілізує струм в діапазоні вхідної напруги;
Безпечний для людського ока;
Простота монтажу, демонтажу та експлуатації;
Яскраве сучасне освітлення.
Побутові світлодіодні світильники TM Lebron мають відмінні світлові характеристики, бездоганну якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність.
Світлодіодний світильник Lebron L-PR-1265, 12W, вбудований, 6500K, з блоком живлення легко купити з доставкою в нашому магазині rassvet.in.ua А при замовленні на суму від 2000 грн. ми зробимо доставку безкоштовною в будь-яке місто, в тому числі і Житомир.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lebron |
| Датчик движения | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог лампы накаливания, W | 240 |
| Гарантийный срок, лет | 1 год |
| Качество света, RA | RA>80 |
| Класс енергопотребления | A+ |
| Материал корпуса | Металлический |
| Мощность, W | 12 W |
| Напряжение питания | 220 V |
| Размер монтажного отверстия, мм | d.155 |
| Размер, мм | круг d.170x19 |
| Ресурс работы, часов | 30000 |
| Тип изделия | Светодиодный светильник |
| Тип монтажа | Встроенный |
| Тип светильника | Бытовой |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Форма | Круг |
| Цветовая температура света, K | 6500 K |
Информация для заказа
- Цена: 158 ₴


