LED прожектор Lebron LF, 30W,6000K, 2550Lm, 185-240V
356 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 17-07-30
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Переваги використання LED прожектори ТМ Lebron:
Великий світловий потік в 2550 Lm і колірна температура світла 6500 K;
Завдяки IC-драйвер стійкий до перепадів напруги;
Міцний корпус зі ступенем захисту IP65 виготовлений в розмірі 178*150*24 мм.;
Довговічність, адже ресур роботи LED прожектор Lebron LF, 30W,6000K, 2550Lm, 185-240V становить 30 000 годин;
Сучасний дизайн.
Область застосування:
LED прожектори потужністю 30 W на основі світлодіодів застосовується на вулиці. Саме вуличне освітлення максимально розкриває всі переваги LED прожектора. В основному це: освітлення парковок, вулиць, ландшафтів, паркової зони, на стадіонах і будівельних майданчиках, рекламне освітлення.
Відмінно впишеться в Побутове використання, адже напруга живлення даного пристрою - 220 V. Чи має даний виріб датчик руху? Ні!
LED прожектор Lebron LF, 30W,6000K, 2550Lm, 185-240V має відмінні світлові характеристики, бездоганна якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність. Гарантійний термін роботи становить 1 рік.
LED прожектори ТМ Lebron легко придбати в нашому магазині rassvet.in.ua А при замовленні на суму від 2000 грн. ми зробимо доставку безкоштовної в будь-яке місто.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lebron |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог люмінесцентної лампи, W | 240 |
| Гарантійний термін, років | 1 год |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Колірна температура світла, К | 6000 K |
| Материал изделия | Металл |
| Назначение | Бытовое |
| Напряжение питания | 180-240 V |
| Особенности | Ультра-тонкий корпус |
| Пило-волого захист, IP | IP65 |
| Потужність, W | 30 W |
| Ресурс роботи, годин | 30000 |
| Розмір, мм | 143x130x24 |
| Розсіювач | Прозорий |
| Світловий потік, Lm | 2550 Lm |
| Тип изделия | Світлодіодний прожектор |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 356 ₴


