LED прожектор Lebron LF-20Solar, 20W, LI-Ion 3,7V/5,2Ah, датчик руху ІР65
2 114 ₴
- В наличии
- Код: 17-16-20
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Переваги використання LED прожектори ТМ Lebron:
Великий світловий потік в 1400 Lm і колірна температура світла 6500 K;
Завдяки IC-драйвер стійкий до перепадів напруги;
Міцний корпус зі ступенем захисту IP65 виготовлений в розмірі 138*195*40 мм.;
Довговічність, адже ресур роботи LED прожектор Lebron LF-20Solar, 20W, LI-Ion 3,7V/5,2Ah, датчик руху ІР65 становить 30 000 годин;
Сучасний дизайн.
Область застосування:
LED прожектори потужністю 20 W на основі світлодіодів застосовується на вулиці. Саме вуличне освітлення максимально розкриває всі переваги LED прожектора. В основному це: освітлення парковок, вулиць, ландшафтів, паркової зони, на стадіонах і будівельних майданчиках, рекламне освітлення.
Відмінно впишеться в Побутове використання, адже напруга живлення даного пристрою - 3,7 V. Чи має даний виріб датчик руху? Так!
LED прожектор Lebron LF-20Solar, 20W, LI-Ion 3,7V/5,2Ah, датчик руху ІР65 має відмінні світлові характеристики, бездоганна якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність. Гарантійний термін роботи становить 1 рік.
LED прожектори ТМ Lebron легко купити з доставкою в нашому магазині rassvet.in.ua А при замовленні на суму від 2000 грн. ми зробимо доставку безкоштовної в будь-яке місто.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lebron |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Акуммулятор | 3,7V-5,2Ah |
| Гарантийный срок, лет | 1 год |
| Класс енергопотребления | A+ |
| Материал изделия | Металл |
| Мощность, W | 20 W |
| Назначение | Бытовое |
| Напряжение питания | 3,7 V |
| Пыле-влаго защита, IP | IP65 |
| Рабочая температура | -30 +50 °C |
| Размер, мм | 138x195x40 |
| Рассеиватель | Прозрачный |
| Расстояние обнаружения, м | До 10 м |
| Ресурс работы, часов | 30000 |
| Световой поток, lm | 1400 Lm |
| Тип изделия | Светодиодный прожектор |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Цветовая температура света, K | 6500 K |
Информация для заказа
- Цена: 2 114 ₴


