LED прожектор VELMAX VF-3006, 300W, 6200K, 28500Lm, 230V
7 486 ₴
- В наличии
- Код: 26-11-88
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Переваги використання LED прожектори ТМ Velmax:
Великий світловий потік в 28500 Lm і колірна температура світла 6200 K;
Завдяки IC-драйвер стійкий до перепадів напруги;
Міцний корпус зі ступенем захисту IP65 виготовлений в розмірі 532*443*70 мм.;
Довговічність, адже ресур роботи LED прожектор VELMAX VF-3006, 300W, 6200K, 28500Lm, 230V становить 30 000 годин;
Сучасний дизайн.
Область застосування:
LED прожектори потужністю 300 W на основі світлодіодів застосовується на вулиці. Саме вуличне освітлення максимально розкриває всі переваги LED прожектора. В основному це: освітлення парковок, вулиць, ландшафтів, паркової зони, на стадіонах і будівельних майданчиках, рекламне освітлення.
Відмінно впишеться в Промислове використання, адже напруга живлення даного пристрою - 220 V. Чи має даний виріб датчик руху? Ні!
LED прожектор VELMAX VF-3006, 300W, 6200K, 28500Lm, 230V має відмінні світлові характеристики, бездоганна якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність. Гарантійний термін роботи становить 2 роки.
LED прожектори ТМ Velmax легко придбати в нашому магазині rassvet.in.ua А при замовленні на суму від 2000 грн. ми зробимо доставку безкоштовної в будь-яке місто.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Velmax |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог галогенной лампы, W | 3000 |
| Гарантийный срок, лет | 2 года |
| Качество света, RA | RA>75 |
| Класс енергопотребления | A+ |
| Материал изделия | Металл |
| Мощность, W | 300 W |
| Назначение | Промышленное |
| Напряжение питания | 220 V |
| Пыле-влаго защита, IP | IP65 |
| Размер, мм | 532x443x70 |
| Рассеиватель | Прозрачный |
| Ресурс работы, часов | 30000 |
| Световой поток, lm | 28500 Lm |
| Тип изделия | Светодиодный прожектор |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Цветовая температура света, K | 6200 K |
Информация для заказа
- Цена: 7 486 ₴


