LED світильник VELMAX V-LHB, 200W, 18000Lm, 6200K, SMD
3 945 ₴
- В наличии
- Код: 28-03-20-1
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сфера застосування:
LED світильник VELMAX V-LHB, 200W, 18000Lm, 6200K, SMD - це найкраще рішення для заміни застарілих, небезпечних і малоефективних люмінесцентних світильників з лампою розжарювання, на сучасний енергозберігаючий світлодіодний світильник TM Velmax.
Сучасний стиль і дизайн вдало втілений в світильнику, стане яскравим доповненням вашого інтер'єру. Промислові світлодіодні світильники використовуються для освітлення як житлових, так і адміністративних приміщень.
Світильник видає якісне світло температурою 6200 K і світловим потоком 18000 Lm. У комплексі з якісними комплектуючими нашого вироби, ми гарантуємо якість світла .
LED світильник VELMAX V-LHB, 200W, 18000Lm, 6200K, SMD виконаний в компактному корпусі розміром 525x240x65 мм. Клас захисту від пилу і вологи - IP65.
Клас енергоспоживання A+ робить світильник найбільш вигідним в плані економії, а термін служби при нормальній експлуатації до 50000 годин гарантує довгострокову вигоду від покупки виробу. На всі світильники діє гарантія в 2 роки.
Потужність світлодіодних світильників TM Velmax дорівнює 200 W, аналог застарілої лампи (люмінесцентної, розжарювання) в 2000 Ват.
Основні переваги:
IC-драйвер - стабілізує струм в діапазоні вхідної напруги;
Безпечний для людського ока;
Простота монтажу, демонтажу та експлуатації;
Яскраве сучасне освітлення.
Промислові світлодіодні світильники TM Velmax мають відмінні світлові характеристики, бездоганну якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність.
LED світильник VELMAX V-LHB, 200W, 18000Lm, 6200K, SMD легко придбати недорого в нашому магазині rassvet.in.ua А при замовленні на суму від 2000 грн. ми зробимо доставку безкоштовною в будь-яке місто.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Velmax |
| Тип лампы | Накаливания |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог лампы накаливания, W | 2000 |
| Гарантийный срок, лет | 2 года |
| Датчик движения | Нет |
| Класс енергопотребления | A+ |
| Материал корпуса | Стекло-металл |
| Мощность, W | 200 W |
| Напряжение питания | 220 V |
| Пыле-влаго защита, IP | IP65 |
| Размер, мм | 525x240x65 |
| Ресурс работы, часов | 50000 |
| Световой поток, lm | 18000 Lm |
| Тип изделия | Светодиодный светильник |
| Тип монтажа | Универсальный |
| Тип светильника | Промышленный |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Цветовая температура света, K | 6200 K |
Информация для заказа
- Цена: 3 945 ₴


