LED світильник LEBRON L-DR-965, 9W, 720Lm, 6500K, вбудований
128 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 12-08-10
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сфера застосування:
Світлодіодний світильник Lebron L-DR-941, 9W, 720Lm, 6500K, вбудований - це найкраще рішення для заміни застарілих, небезпечних і малоефективних люмінесцентних світильників з лампою розжарювання, на сучасний енергозберігаючий світлодіодний світильник TM Lebron.
Сучасний стиль і дизайн вдало втілений в світильнику, стане яскравим доповненням вашого інтер'єру. Побутові світлодіодні світильники використовуються для освітлення як житлових, так і адміністративних приміщень.
Світильник видає якісне світло температурою 4100 K і світловим потоком 720 Lm. У комплексі з якісними комплектуючими нашого вироби, ми гарантуємо якість світла RA>80.
Світлодіодний світильник Lebron L-DR-941, 9W, 720Lm, 6500K, вбудований виконаний в компактному корпусі розміром круг d.118x28 мм. Клас захисту від пилу і вологи - .
Клас енергоспоживання A+ робить світильник найбільш вигідним в плані економії, а термін служби при нормальній експлуатації до 30000 годин гарантує довгострокову вигоду від покупки виробу. На всі світильники діє гарантія в 1 рік.
Потужність світлодіодних світильників TM Lebron дорівнює 9 W, аналог застарілої лампи (люмінесцентної, розжарювання) в 90 Ват.
Основні переваги:
IC-драйвер - стабілізує струм в діапазоні вхідної напруги;
Безпечний для людського ока;
Простота монтажу, демонтажу та експлуатації;
Яскраве сучасне освітлення.
Побутові світлодіодні світильники TM Lebron мають відмінні світлові характеристики, бездоганну якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність.
Світлодіодний світильник Lebron L-DR-941, 9W, 720Lm, 6500K, вбудований легко придбати недорого в нашому магазині rassvet.in.ua А при замовленні на суму від 2000 грн. ми зробимо доставку безкоштовною в будь-яке місто.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lebron |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог лампы накаливания, W | 90 |
| Гарантийный срок, лет | 1 год |
| Датчик движения | Нет |
| Качество света, RA | RA>80 |
| Класс енергопотребления | A+ |
| Материал корпуса | Металл-пластик |
| Мощность, W | 9 W |
| Напряжение питания | 220 V |
| Размер монтажного отверстия, мм | d.95 |
| Размер, мм | круг d.118x28 |
| Ресурс работы, часов | 30000 |
| Световой поток, lm | 720 Lm |
| Тип изделия | Светодиодный светильник |
| Тип монтажа | Встроенный |
| Тип светильника | Даунлайт |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Форма | Круг |
| Цветовая температура света, K | 6500 K |
Информация для заказа
- Цена: 128 ₴


