Світлодіодна люстра VELMAX V-PL-SOUL, 60W, 4100K, 3600Lm
8 207 ₴
- В наличии
- Код: 23-46-62
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сфера застосування:
Світлодіодна люстра VELMAX V-PL-SOUL, 60W, 4100K, 3600Lm - це найкраще рішення для заміни застарілих, небезпечних і малоефективних люмінесцентних світильників з лампою розжарювання, на сучасний енергозберігаючий світлодіодний світильник TM Velmax.
Сучасний стиль і дизайн вдало втілений в світильнику, стане яскравим доповненням вашого інтер'єру. Світлодіодні люстри використовуються для освітлення як житлових, так і адміністративних приміщень.
Світильник видає якісне світло температурою 4100 K і світловим потоком 3600 Lm. У комплексі з якісними комплектуючими нашого вироби, ми гарантуємо якість світла RA>80.
Світлодіодна люстра VELMAX V-PL-SOUL, 60W, 4100K, 3600Lm виконаний в компактному корпусі розміром 640x620x900 мм. Клас захисту від пилу і вологи - .
Клас енергоспоживання A+ робить світильник найбільш вигідним в плані економії, а термін служби при нормальній експлуатації до 30000 годин гарантує довгострокову вигоду від покупки виробу. На всі світильники діє гарантія в 2 роки.
Потужність світлодіодних світильників TM Velmax дорівнює 60 W, аналог застарілої лампи (люмінесцентної, розжарювання) в 600 Ват.
Основні переваги:
IC-драйвер - стабілізує струм в діапазоні вхідної напруги;
Безпечний для людського ока;
Простота монтажу, демонтажу та експлуатації;
Яскраве сучасне освітлення.
Світлодіодні люстри TM Velmax мають відмінні світлові характеристики, бездоганну якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність.
Світлодіодна люстра VELMAX V-PL-SOUL, 60W, 4100K, 3600Lm легко придбати недорого в нашому магазині rassvet.in.ua А при замовленні на суму від 2000 грн. ми зробимо доставку безкоштовною в будь-яке місто.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Velmax |
| Датчик движения | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог лампы накаливания, W | 600 |
| Гарантийный срок, лет | 2 года |
| Качество света, RA | RA>80 |
| Класс енергопотребления | A+ |
| Материал корпуса | Металлический |
| Мощность, W | 60 W |
| Напряжение питания | 220 V |
| Размер, мм | 640x620x900 |
| Ресурс работы, часов | 30000 |
| Световой поток, lm | 3600 Lm |
| Тип изделия | Светодиодный светильник |
| Тип монтажа | Подвесной |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Цветовая температура света, K | 4100 K |
Информация для заказа
- Цена: 8 207 ₴


