

Вбудований світильник Feron CD2542 з LED підсвічуванням
286 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 27968
Вбудований світильник зі світлодіодним підсвічуванням(LED стрічка в основі). Таким чином він оснащений двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16, та світлодіодною підсвіткою по периметру світильника. Лампу та світлодіоди підсвітки можна підключати окремо та використовувати як різни типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без вмикання лампи. Рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами та з дистанційними вимикачами Feron.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудований розмір | 60 |
| Количество в упаковке | 50 шт. |
| Количество светодиодов | 12LED |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Прозорий |
| Комплектация | без лампи |
| Напруга, В | 230 |
| Патрон | G5.3 |
| Потужність світлодіодів | 1,5W |
| Потужність, W | max 35W |
| Размер | 100х55 мм |
| Тип лампы | MR-16 |
| Цветовая температура | Холодна |
- Цена: 286 ₴


