



LED стрічка 9Вт 24 В COB 252 діодів 100Лм/Вт нейтральний білий 4500K (серія COB), гарантія 3 роки
101,22 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-STR2COB
LED стрічка 9Вт 24 В COB 252 діодів 100Лм/Вт нейтральний білий 4500K (серія COB), гарантія 3 роки EH-STR2COB бренду Electro House підходить для організації основного освітлення і в якості додаткового освітлення, підсвічування, зонування простору і т.д. COB стрічка володіє рядом особливостей – це ефективний тепловідвід, що впливає на довговічність, рівномірне світіння, яке досягається завдяки щільності розміщення світлодіодів. LED стрічка COB забезпечує ідеальну смугу світла без затемнень і видимих світлових точок. Її можна використовувати з прозорим розсіювачем навіть тоді, коли є гладкі сітловідбивчі поверхні або стрічка не буде ховатися в нішу. Ще однією важливою особливістю є можливість підключати відрізки довжиною до 10 метрів. На стрічку нанесений клейкий шар 3м, який забезпечує швидку і надійну фіксацію, а розмітка для розрізання дозволяє легко і безпомилково отримати відрізок потрібної довжини. Світлодіодна стрічка містить 252 діодів на метр, розрахована на напругу 24 В і випромінює нейтральний білий світло. Призначена для використання в приміщеннях. COB стрічка EH-STR2COB відрізняється надійністю, безпекою, економічністю і має тривалу гарантію - 3 роки. *Ціна вказана за 1 метр. *Ця світлодіодна стрічка продається кратно п'яти метрам.
Важливо! LED драйвер повинен перевищувати по потужність ваш відрізок LED стрічки не менше ніж на 20%, по можливості цей запас повинен бути більше. Це необхідно для стабільної довготривалої експлуатації як самої світлодіодної стрічки, так і блоку живлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Ширина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Захист (IP) | IP20 |
| Кратність різання | 5,5 см |
| Кількість світлодіодів шт/м | 252 |
| Напряжение питания | 24 В |
| Серия | COB |
| Споживана потужність Вт/м | 9Вт |
| Температура світіння | 4500K |
| Тип диода | COB |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Ціна за | 1 м |
- Цена: 101,22 ₴


