

Розетка USB (2 порти) 2 A Графіт
428,40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: EH-5320-PG
Розетка USB ЕН-5320- PG високоякісної серії ENZO від фірми ElectroHouse - це корисний аксесуар, який призначений для підключення різних електропристроїв до електромережі. Має два слоти для під’єднання електроприладів з метою зарядки телефонних пристроїв, плеєрів і іншої електронної апаратури. Має витончене забарвлення графіту, яке чудово підходить під ваш стиль дизайну. Зроблена з високоміцного, зносостійкого пластика, який витримує високі температурні режими, тому убезпечить від пожежонебезпечних ситуацій. Монтують його в спеціальному підрозетнику, вбудованому в стіні. Відповідає усім вимогам за якістю і безпечній експлуатації. Згідно з міжнародними стандартами має клас захисту IP22 проти дії пилу і вологи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Розетка USB |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колiр | Графіт |
| Кількість гнізд | 2 |
| Напряжение питания | 180 – 260 В |
| Номінальний струм In | 2 A |
| Размер | 84х84х45 мм |
| Серия | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Ток заряда | 2 А |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Цена: 428,40 ₴


