Контактор магнітний 32 A 3 P 220V 4 нормально відкритих контакту
720,30 ₴
- В наличии
- Код: EH-MGK-0014
Контактор магнітний EH-MGK-0014 Electro House - це пристрій управління, який здатен здійснити до шести тисяч включень-виключень в годину. Цей прилад може бути використаний для автоматизованого управління мережами постійного і змінного струму. Він широко застосовується для автоматизації систем кондиціонування, вентиляції, обігріву і освітлення, а також в різних промислових процесах. Корпус виготовлений з високоякісного пластику, контакти - з посрібленої міді, а котушка має необхідну кількість витків і захищена шаром діелектричного матеріалу. Механізм працює безшумно і не створює спотворень струму. Компанія ElectroHouse гарантує надійність усіх наданих товарів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Захист (IP) | IP20 |
| Количество полюсов | 3 |
| Кількість відкритих контактів | 4 |
| Напряжение питания | 220 – 230 В |
| Номінальний струм In | 32 A |
| Опір котушки | 350 Om |
| Струм котушки | 0,036 A |
| Тип | Контактор |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Цена: 720,30 ₴


